طراحی سایت در اصفهان

طراحی سایت در اصفهان  و مدیریت وب سایت در اصفهان تخصص ما است. شما می توانید با سفارش طراحی سایت ارزان در اصفهان سایتی با کیفت و قیمت مناسب برای خود تهیه کنید. انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت در اصفهان بسیار با اهمیت است

طراحی سایت پزشکی
طراحی سایت فروشگاهی
طراحی سایت شرکتی
طراحی سایت املاک
طراحی سایت آگهی
طراحی سایت آموزشی
تعرفه قیمت طراحی سایت

طراحی سایت شرکتی

شروع از 3.999.000 تومان
سازگار با سئو
طراحی اختصاصی
پشتیبانی حرفه ای

طراحی سایت آموزشی

شروع از 5.999.000 تومان
سازگار با سئو
طراحی اختصاصی
پشتیبانی حرفه ای

طراحی سایت فروشگاهی

شروع از 8.999.000 تومان
سازگار با سئو
طراحی اختصاصی
پشتیبانی حرفه ای

نمونه ای از سایت های طراحی شده توسط شرکت بهینتا

مشاوره تخصصی طراحی سایت و سئو

برای مشاوره رایگان در مورد طراحی سایت، سئو و بهینه سازی سایت نام و نام خانوادگی به همراه شماره تماس خود را در فرم زیر وارد کنید

 طراحی سایت ارزان در اصفهان که مهد دیجیتال مارکتینگ ایران است یکی از مواردی است که تمام کسب و کارها باید به آن توجه ویژه ای کنند. در دنیای امروز بسیاری از کسب و کارها برای موفقیت و فروش بیشتر به دنبال طراحی سایت و مدیریت وب سایت در اصفهان می باشند.

برای چنین کاری افراد باید در فضای اینترنت حضور داشته باشند. پس اگر شما هم مثل رقیبانتان قصد درخشیدن در فضای مجازی و اینترنت را دارید و به دنبال مخاطبان خاص محصول یا خدماتتان هستید. باید محصولات و خدمات کسب و کارتان را با طراحی وب سایت فروشگاهی در اصفهان به دیگران معرفی کنید.در ادامه در این قسمت در مورد مراحل طراحی سایت در اصفهان و چگونگی ارائه خدمات مدیرت وب سایت طراحی سایت ارزان در اصفهان برای ساختن یک فروشگاه اینترنتی صحبت خواهیم کرد. و همچنین راه هایی برای بهینه سازی سایت در اصفهان و استانهای دیگر را بیان می کنیم. شما می توانید با انتخاب بهترین شرکت های طراحی سایت اصفهان و یک انتخاب پشتیبانی سایت در اصفهان برند خود را به یک برند عالی تبدیل کنید.

تعرفه قیمت طراحی سایت

با تیم طراحی سایت بهینتا بهترین ها برای شماست

امروزه تمامی مشاغل به دنبال ورود به دنیای کسب و کار دیجیتال هستند و نخستین راه حل ورود به این فضای کسب و کار و البته بهترین راه حل داشتن یک سایت مناسب میباشد . داشتن یک سایت خوب نیازمند تیم قوی طراحی سایت به همراه مشاوران کسب و کار دیجیتال میباشد . سایت های تجاری و فروشگاهی زمانی اثربخشی مناسب برای کسب و کار دارند که خود کسب و کار نسبت به نوع فعالیت خودش را به سمت دیجیتال مارکتینگ سوق دهد و این امر تنها با کمک مشاورانی امکان پذیر است که هم توانایی تحلیل کسب و کار را داشته باشند هم به اصول طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ آشتایی داشته باشند .

تیم تخصصی بهینتا از مشاورانی تشکیل شده است که دارای تخصص در طراحی سایت می باشند 

 

 

نیازهای اولیه برای طراحی سایت در اصفهان چیست؟

قدم اول در طراحی سایت در اصفهان شامل سه مرحله اساسی می شود.

 • انتخاب نام دامنه برای وب سایت:

سئو در اصفهان برای برندینگ هر سایتی بسیار نیاز است به همین یکی از موارد بسیار مهم برای سئو هم نام دامنه مرتبط با کاری است که افراد در سایت مایل می باشند انجام دهند. انتخاب نام دامنه برای کسب و کارتان یکی از مهمترین کارهایی است که باید انجام بدهید. زیرا نام فروشگاه اینترنتی شما تا حدود زیادی نشان دهنده این موضوع است که کسب و کار شما در حال انجام چه کاری است. در طراحی سایت در اصفهان این موضوع رعایت می شود. همچنین این مورد در نوع ارائه خدمات سئو در اصفهان و بهینه سازی سایت در اصفهان بسیار مهم می باشد زیرا میزان سخی و زنان سئو شدن آدرس سایت شما را نمایش می دهد.

 • انتخاب یک میزبان وب برای طراحی سایت ارزان در اصفهان :

بعد از انتخاب نام  دامنه شما نیاز به یک فضا ( میزبان وب ) دارید تا اطلاعات خودتان را بر روی آن قرار دهید. امروزه هاست های متفاوتی وجود دارد که شما می توانید با توجه به نیازتان یکی از آن ها را انتخاب کنید و به کمک آنها یک طراحی سایت ارزان در اصفهان را برای خود بوجود بیاورید. انتخاب میزبان وب برای ارائه خدمات سئو در اصفهان بسیار مهم می باشد زیرا سرعت سایت شما به این موضوع مربوط است. در بهترین شرکت های طراحی سایت اصفهان به این موضوع که از کدام هاست برای طراحی استفاده می شود بسیار دقت می شود.

 • طراحی سایت در اصفهان :

برای قرار گرفتن در بین بهترین ها شما نیاز به یک وب سایت حرفه ای دارید. زیرا در دنیای امروز ، در هر کسب و کاری رقبای زیادی وجود دارد که در این رقابت بهترین ها حرف اول را می زنند پس شما می توانید با انتخاب بهترین شرکت های طراحی سایت اصفهان در اصفهان بهترین سایت ممکنه برای خود تهیه کنید. در طراحی سایت در اصفهان و بهینه سازی سایت در اصفهان شما می توانید به آن سایتی که مدنظرتان است دست پیدا کنید و بعد از آن می توانید به کمک یتک سئو در اصفهان در آن کلمه ای که مدنظرتان است رتبه برتر گوگل را بدست آورید.

سه مرحله نام برده شده در بالا سه مرحله اصلی هستند که شما در شروع راه اندازی فروشگاه اینترنتی  و طراحی سایت در اصفهان باید هر سه مورد را مد نظر بگیرید. اما این تمام ماجرا نیست شما برای داشتن یک سایت موفق باید کارهای بیشتری انجام دهید مثل انتخاب و بررسی بهترین شرکت های طراحی سایت اصفهان و انتخاب بهترین پشتبانی سایت در اصفهان که از طریق آنها بتوانید یک سایت عالی برای خود تهیه کنید . البته  که در ادامه به بررسی دقیقتر این موارد می پردازیم.

15 نکته مهم برای راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی که هر مدیر کسب و کار باید بداند!

 1. محصول مناسبی را برای فروش اینترنتی انتخاب کنید.
 2. برای طراحی سایت ارزان در اصفهان و بهینه سازی سایت در اصفهان استفاده از ابزار اوپن سورس را فراموش نکنید.
 3. قیمت گذاری محصولات و خدمات بسیار مهم است.
 4. برای طراحی و سئو در اصفهان از تصویرهای با کیفیت و در عین حال کم حجم استفاده کنید.
 5. سئو سایت در اصفهان فراموش نشود.
 6. توضیحات منحصر به فرد برای محصولات ، بهترین نوع توضیحات است.
 7. بررسی رقیبان در راه اندازی فروشگاه اینترنتی و طراحی سایت در اصفهان  فراموش نشود. این مورد در بهترین شرکت های طراحی سای در اصفهان رعایت می شود.
 8. به وسیله ابزارهای گوگل سایتتان را بررسی کنید.
 9. خدمات مشتریان نباید فراموش بشود. این مورد در شرکت بهینتا برای طراحی سایت در اصفهان بسیار دقت می شود.
 10. توجه به خدمات حمل و نقل اصلی اساسی است.
 11. فعالیت در شبکه های مجازی فراموش نشود.
 12. مراحل خرید باید ساده طراحی شود.
 13. ریسپانسیو بودن وب سایت ، در راه اندازی فروشگاه اینترنتی بسیار مهم است.
 14. برای برگشتن مشتریان به سایتتان استراتژی داشته باشید.
 15. افراد خبره را برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی خودتان و پشتیبانی سایت در اصفهان انتخاب کنید. فقط به دنبال طراحی سایت ارزان در اصفهان نباشید.
بهترین شرکت طراحی سایت در اصفهان
 • محصول مناسبی را برای سئو در اصفهان انتخاب کنید.

طراحی سایت ارزان در اصفهان مزیتی برای شماست ولی قبل از این که شروع به راه اندازی فروشگاه اینترنتیان بکنید. باید در نظر بگیرید که احتمالا محصولات و خدمات بسیار زیادی در فضای مجازی وجود دارد که شبیه به محصول یا خدمات مورد نظر شماست.

پس بهتر است میزان موفقیت محصولات مشابه را بررسی کنید و در مرحله بعدی مشخصات مشتریانه که مخاطب همیشگی آن محصول یا خدمات هستند را پیدا کنید. با این کار تعداد بالایی از مخاطبان که در اینترنت به دنبال محصول یا خدمات شما هستند را پیدا خواهید کرد. بهترین شرکت های طراحی سایت اصفهان به این مورد که محصولات باید به چه صورت در سایت قرار گیرند توجه می کنند تا به این شکل بتواننند یک طراحی سایت ارزان آن هم در اصفهان برای شما داشته باشند. 

در تبلیغاتی که قرار است برای محصول یا خدماتتان داشته باشید دانستن جنسیت و سن مخاطبانتان می تواند این راه را برای شما آسان تر کند. بهترین شرکت های طراحی سایت اصفهان قبل از انجام عمل سئو بررسی بازار را به صورت دقیق انجام میدهند. فراموش نکنید برای رقابت با رقبا و اینکه در مقابل ان ها حرفی برای گفتن داشته باشید. نباید خلاقیت و نوآوری را فراموش کنید. در این صورت می توانید به فروش بهتر محصولات یا خدماتتان نسبت به رقبا اطمینان داشته باشید.

 • برای طراحی سایت در اصفهان و دریافت خدمات سئو در اصفهان استفاده از ابزار اوپن سورس را فراموش نکنید.

سیستم مدیریت محتوا یکی از ارکان اصلی مورد نیاز شما برای قرار دادن خدمات یا محصولاتتان و یا مقاله ها و خبرهای مربوط به کسب و کارتان است. در واقع سیستم های اوپن سرس مانند وردپرس کار طراحی و پشتیبانی سایت در اصفهان را بسیار راحت می کنند. استفاده کردن از ابزار اوپن سورس (Open Source) که به آن ها سایت سازهای آنلاین هم گفته می شود. باعث کاهش هزینه های شما تا حد زیادی خواهد شد. استفاده ابزارهایی مانند وردپرس در این باره به شما بسیار کمک و یاری می کند.

امروز پرطرفدار ترین و رایج ترین سیستم مدیریت محتوا وردپرس است. از آن جایی که استفاده از این پلت فرم برای همه امکان پذیر است. استفاده از این پلت فرم برای طراحی سایت در اصفهان و همچنین بهینه سازی سایت در اصفهان بسیار محبوب است. یکی دیگر از ویژگی های مهم وردپرس در طراحی سایت پلاگین هایی است که وجود دارد که وجود این پلاگین ها کمک شایانی به بهبود و عملکرد سایت خواهد کرد. همچنین وردپرس در ارائه خدمات در سئو سایت بسیار محبوب بوده. بهترین شرکت های طراحی سایت اصفهان در وردپرس برای طراحی سایت های خود بسیار استفاده می کنند.

 • قیمت گذاری محصولات و خدمات بسیار مهم است.

قیمت گذاری مناسب محصول تاثیر مستقیمی بر روی میزان موفقیت فروشگاه آنلاین دارد. توجه داشته باشید که منظور از قیمت گذاری مناسب محصول به این منظور نیست که بعد از بررسی قیمت رقبا پایین تر حد ممکن برای قیمت گذاری را انتخاب کنید. بلکه منظور از قیمت گذاری مناسب ، یعنی انتخاب یک قیمت معقول و منطقی برای محصولات و خدماتتان است.

البته برای قیمت گذاری محصولات باید هزینه هایی که برای طراحی سایت ها انجام می شود را نیز در نظر بگیریدبه همین دلیل هم طراحی سایت ارزان بسیار مهم می باشد.

برخلاف باور عموم مردم که فکر می کنند قیمت پایین تر باعث فروش بیشتر خواهد شد. قیمت پایین تر از رقبا این حس را به مخاطب القا می کند که محصول یا خدمات شما کیفیت پایین تری نسبت به سایر خدمات و محصولات مشابه دارد.

یکی از راه های رقابت با رقبا در قیمت گذاری محصول و خدمات استفاده از طرح های تشویقی و سیستم تخفیف گذاری است. مثلا ارسال رایگان برای اولین خرید ف یا ارائه چند درصد تخفیف به شرط خرید تا یک قیمت مشخص. این نوع تخفیف گذاری مشتری را به طور ناخودآگاه مجبور به خرید بیشتر می کنند تا امکان استفاده از تخفیف ها را داشته باشند.

 • از تصویرهای با کیفیت و در عین حال کم حجم در بهینه سازی سایت در اصفهان استفاده کنید.

زیبایی بصری فروشگاه اینترنتی یکی از ویژگی هایی است که بر روی بازگشت مشتریان به سایت شما تاثیر دارد و بیشترین تاثیر روی بازدیدکنندگان را دارند. در طراحی سایت ارزان در اصفهان سعی بر آن است که تا حد امکان از تصاویر با کیفیت و عالی استفاده شود. زیرا  این مورد در ارائه خدمات سئو در اصفهان بسیار با اهمیت می باشد زیرا تصاویر سایت در سرعت لود سایت بسیار با اهمیت می باشند. در طراحی سایت ارزان باید به این نکته بسیار دقت شود.

ارائه تصاویر با کیفیت و دقیق از محصولی که ارائه می دهید می تواند تاثیر مثبتی بر روی دیدگاه بازدیدکنندگان نسبت به محصول شما داشت باشد.

بهترین نوع تصاویر از محصولات تصویر 360 درجه از محصول است. این تصاویر به مشتریان حس خرید حضوری را می دهد. زیرا می توانند همه ی زوایای محصول را ببینند و سپس برای خرید تصمیم بگیرد. البته هزینه تصویر برداری 360 درجه کمی بیشتر از هزینه تصویر برداری عادی است که همین موضوع قیمت طراحی سایت ارزان را بالا می برد.

لازم به ذکر است که تصاویری که داخل سایت قرار می گیرند باید تا حد امکان کم حجم باشد. زیرا تصاویر با حجم بالا بر روی سرعت سایت تاثیر می گذارد. در ارائه خدمات سئو در اصفهان به این نکته بسیار دقت باید شود.

 • ارائه خدمات سئو سایت در اصفهان فراموش نشود.

برای اینکه هر فروشگاه اینترنتی به مخاطب شناخته بشود ، سئو ( بهینه سازی ) سایت مهمترین و اصلی ترین ابزار است. سئو سایت باعث می شود لینک فروشکاه شما در رده های بالاتر قرار بکیرد. در نتیجه سایتتان بازدید بیشتری خواهد داشت. شرکت بهینتا به کمک تیم توانمند به سایت شما برای نمایش در لینک های برتر گوگل گمگ می کند. ارائه خدمات سئو در اصفهان به همراه بهینه سازی سایت در اصفهان شرکت بهینتا را به یکی از قطب های مهم طراحی سایت در اصفهان تبدیل کرده است.

بهترین شرکت های طراحی سایت اصفهان به دلیل داشتن تجربه کافی به موارد بسیار زیادی که برای طراحی و سئو باید رغایت شود دقت می کنند تا به این شکل خدمات عالی تری به مشتریان خود بدهند. وظیفهی پشتیبانی سایت در اصفهان در عمل سئو بسیار مهم است پس حتما از پشتیبان و مدیر حرفه ای استفاده کنید.

راه کارهایی برای ارائه خدمات سئو در اصفهان :

 • برای توضیحات مربوط به محصولاتتان از کلمات کلیدی استفاده کنید که در مقاله های ساییتان استفاده شده است.
 • برای انتخاب کلمات کلیدی از موضوعات داغ روز استفاده کنید. برای این کار Google trends  ابزار مناسبی است.
 • استفاده از Semrush
 • استفاده از Google Adwords
 • استفاده از AHREF
طراحی سایت ارزان در اصفهان | پشتیبانی سایت در اصفهان
 • توضیحات منحصر به فرد برای محصولات ، بهترین نوع توضیحات است.

کپی کردن را فراموش کنید. حتی اگر محصول یا خدمات شما بسیار شبیه به رقبا است این یکی از نکات مهم در ارائه خدمات سئو در اصفهان می باشد. شما می توانید با نوشتن یک توضیح منحصر به فرد محصول و خدمات خودتان را منحصر به فرد کنید. اگر متن های کپی سایت های دیگر را بر روی سایت فروشگاه اینترنتی خودتان کپی کنید.تاثیر منفی مستقیمی بر روی امتیاز سایت شما از نظر گوگل دارد. در نتیجه سایت شما به رده های پایین تر منتقل می شود.

با این وجود که قسمت توضیحات خدمات یا توضیحات محصول نباید خالی باشد ، سعی کنید که برای هر محصول یا خدمات توضیحات منحصر به فرد بنویسید. این توضیحات باید شامل اطلاعاتی باشد تا به مشتریانتان برای انتخاب راحت تر کمک کند. این کار را پشتیبانی سایت در اصفهان انجام می دهد.

 • بررسی رقیبان در راه اندازی فروشگاه اینترنتی فراموش نشود.

برخلاف نظر بعضی از افرادکه فکر می کنند بعد از طراح سایت در اصفهان کارشان با رقبا تمام شده است. شما باید همیشه رقبای خود را چه قبل از طراحی سایت چه بعد از طراحی سایت زیر نظر داشته باشید. زیرا هر شرکت یا سازمانی بعد از مدتی با توجه به تحقیقات بازار و رفتار مشتریان عملکرد خودشان را تغییر می دهند.

لازم به ذکر است که اگر به دنبال پیشرفت و موفقیت در زمینه کسب و کارتان هستید. این شما هستید که باید با توجه به رفتار مشتریان در تغییرات باید پیشگام در تغییرات باشید. اما به هر حال اگر متوجه تغییراتی در عملکرد رقیبانتان شدید از این تغییرات عقب نمانید.

شما می توانید به کمک پشتیبانی سایت در اصفهان از خیلی از رقبای خودتان پبشی بگیرید. زیرا یکی از بهترین شرکت های طراحی سایت اصفهان که یکی از آنها شرکت بهینتا می باشد به شما در پیشی گرفتن از رقیب هایتان کمک می کند.

 • توجه به خدمات حمل و نقل اصلی اساسی است.

زمانی که در حال راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی هستید باید در مورد نحوه ارسال محصولاتتان به مشتری نیز فکر کنید. این مورد بسیار مهمی در طراحی سایت در اصفهان و همچنین بهینه سازی سایت در اصفهان است که باید بسیار به آن توجه کنید. شما باید این موضوع را در نظر داشته باشید که مخاطبانتان در شهرها و مناطق مختلف هستند. پس شما نیاز به روش های حمل و نقل متفاوت دارید.

شما به عنوان مدیر کسب و کار باید در این باره که حمل و نقل به صورت رایگان است یا شامل هزینه می شود نیز تصمیم بگیرید.

انتخاب موضوع بالا ، یعنی حمل و نقل رایگان یا دارای هزینه پروسه ای پیچیده است. زیرا امکان دارد هزینه حمل و نقل بالا مشتری را از خرید کردن منصرف کند. در عین حال ممکن است حمل و نقل رایگان باعث ضرر شما بشود.

 • به وسیله ابزارهای گوگل فروشگاه اینترنتی را بررسی کنید.

گوگل آنالیتیکس و گوگل وب کنسول دو ابزار مفیدی است که گوگل برای بررسی سایت ها در اختیار کاربرانشان قرار داده است. شما با استفاده از این دو ابزار امکان سنجیدن بازدیدکنندگان وب سایتتان را دارید.

مثلا گوگل آنالیستیکس به شما نشان خواهد داد که کدام صفحه از فروشگاه اینترنتی شما عملکرد بهتری داشته است. به وسیله این ابزار می توان خیلی بهتر بهینه سازی سایت در اصفهان را انجام داد. این ابزار همچنین به شما نشان خواهد داد که کدام صفحه باعث شده است که کاربر سایتتان از صفحه خارج بشود.

در نتیجه با به دست آوردن این اطلاعات شما می توانید بر روی صفحاتی که کمتر بازدید می شوند تمرکز بیشتری بگذارید. تا مشکلاتش را رفع کنید. با رفع این مشکلات ، بازدیدکننده از فروشگاه اینترنتی شما زمان بیشتری در وب سایت می گذراند و امکان خرید بالاتری را دارد.

همچنین این ابزار ما را در طراحی سایت در اصفهان و همچنین سئو سایت در اصفهان بسیار یاری و کمک می کند.

البته بهتر است که کار پشتیبانی سایت در اصفهان و سئو سایت به یک شرکت یا نفر داده شود تا آن فرد بهتر بتواند کار سئو را انجام دهد.

 • در طراحی سایت در اصفهان خدمات مشتریان نباید فراموش نمی شود.

مشاوره و خدمات پس از فروش دو خدمت اصلی است که در فروشگاه اینترنتی نباید فراموش بشود. در واقع وجود این دو خدمات مشتری را به خرید محصول یا خدمات ترغیب می کند.  زیرا مشاوره قبل از خرید و خدمات پس از فروش نشان دهنده آن است که مشتری می تواند یک خرید مطمئن داشته باشد.

گاهی اوقات مشتری بعد از خواندن توضیحات داده شده درباره محصول و یا خدمات باز هم در تصمیم گیری مشکل دارد.زیرا نمی داند کدام یک از گزینه های قابل انتخاب برای او مناسب تر است. در این موقع وجود مشاور می تواند باعث خرید کردن این مشتری دو دل بشود.

پس با قرار دادن یک شماره در فروشگاه اینترنتیتان باعث القا کردن حس خوب در او بشوید.

یک مورد دیگر که تاثیر به سزایی در میزان فروش در فروشگاه اینترنتی دارد ، وجود سیستم چت آنلاین است. در نظر داشته باشید که بازدیدکننده از سایت شما از طریق سرچ کردن در اینترنت به وب سایت شما آمده است. پس انتظار دارد که جواب سوال هایش را نیز به صورت آنلاین بگیرد. آنلاین پاسخ دادن به سوالات کار پشتیبان سایت در اصفهان می باشد که به صورت حرفه ای و به کمک اطلاعاتی که شما در اختیار افراد قرار می دهید این کار را انجام میدهد و البته پشتیبانی سایت در اصفهان کار دیگی را هم انجام می دهد و آن عمل آن هم آموزش نیروهایی است که شما معرفی می کنید برای استفاده از سایت. 

 • در بهترین شرکت های طراحی سایت اصفهان فعالیت در شبکه های مجازی فراموش نشود.

یکی از مواردی که می تواند به میزان فروش شما در فروشگاه اینترنتی و کمک کند حضور داشتن در شبکه های مجازی است. یکی از خدمات سئو سایت در اصفهان ارائه خدمات مبنی بر شیبکه های اجتماعی می باشد. امروزه یکی از کاربردهای فضای مجازی ارائه محصولات و خدمات است.

استفاده رایگان از شبکه های مجازی می تواند بستر خوبی برای تبلیغ و ارائه ی محصول و خدمات باشد. این موضوع در بهینه سازی سایت در اصفهلن بسیار با اهمیت است .

اما فراموش نکنید لازم نیست در تمام شبکه های اجتماعی حضور فعال و پررنگ داشته باشید. بلکه با توجه به محصول یا خدمات باید بررسی کنید که عمده مشتریان شما از کدام شبکه اجتماعی استفاده می کنند. سپس در همان شبکه اجتماعی اقدام به تولید محتوا بکنید.

با فعالیت داشتن در شبکه های مجازی، افراد بیشتری با شما و کسب و کارتان آشنا خواهند شد. همچنین با کامنت ها و نظراتی که درباره کسب و کار شما می دهند. شما می توانید منوجه نقاط ضعف و نقاط مثبت خود بشوید. در نهایت با رفع نقاط ضعف در فروشگاه اینترنتی کسب و کارتان به فروش بالاتر برسید.

یکی دیگر از مزیت های حضور در شبکه های اجتماعی نیز جلب اعتماد مشتری با میزان لایک بالا و کامنت های مثبت در مورد کسب و کارتان است.

در بهترین شرکت های طراحی سایت اصفهان فعالیت در شبکه های مجازی را به مشتریان خود همیشه پیشنهاد می کنند زیرا به کمک چنین شبکه هایی می توان مشتری های زیادی بدست آورد.

البته کسی که کار پشتیبانی سایت در اصفهان را انجام میدهد می تواند شما را در این امر بسیار کمک کند.

 • مراحل خرید در فروشگاه اینترنتی باید ساده طراحی شود.

یکی از اصلی ترین مرحله در ساخت فروشگاه اینترنتی طراحی مراحل فروش است . زیرا اصلی ترین هدف طراحی سایت ، خرید کردن مشتری از شماست . در هنگام طراحی باید در نظر داشته باشید. اگر مراحل خرید در سایت سخت و سردرگم کننده باشد مشتری خیلی زود دست از خرید کردن می کشد و سایت شما را خیلی زود ترک می کند.

پس مراحل خرید باید به صورتی طراحی و ساخته شود که مشتری با چند کلیک ساده خرید خود را انجام بدهد. پرسیدن سوال های زیاد و درخواست اطلاعات غیر ضروری مشتری را خسته می کند. پس تا حد ممکن با ساده کردن مراحل خرید اعتماد و رضایت مشتری را جلب کنید.

 • ریسپانسیو بودن در طراحی سایت در اصفهان

_ ظاهر وب سایت روی دستگاه های متفاوت از جمله : تبلت و گوشی

_  سرعت لود شدن سایت روی گوشی با سرعت اینترنت پایین

دو مورد نام برده شده در بالا مربوط به رسیپانسیو بودن فروشگاه اینترنتی شما می شود. اهمیت دادن به این دو مورد از آن جایی حائز اهمیت است که هر روزه تعداد افرادی که با گ.شی و تبلت به فروشگاه اینترنتی شما سر می زنند رو به افزایش است. بنابر این شما با ریسپانسیو طراحی کردن سایتتان می توانید این دسته از افراد را هم برای خرید از وب سایت راضی نگه دارید.

 • برای برگشتن مشتریان به سایتتان استراتژی داشته باشید.

باید هنگام برنامه ریزی استراتزیک برای وب سایتتان ، به نحوی طراحی را انجام بدهید که مشتری فقط یک بار از شما خرید نکند. بلکه دوباره و دوباره به سایت شما سر بزند.

استراتژی های برگشت دوباره مشتری به سایت در طراحی سایت در اصفهان عبارت اند از:

 • عضویت در خبرنامه سایت
 • گرفتن شماره از مشتریان برای اطلاع رسانی کردن تخفیف ها
 • ارسال ایمیل در مورد جدیدترین محصولات
 • ارسال پیامک
 • ارسال کد تخفیف برای کسانی که مدت هاست از وب سایت شما خریدی انجام نداده اند.

لازم به ذکر است ارسال پیامک و ایمیل اگر بیش از حد باشد مشتری را خسته کرده و نتیجه عکس دارد.

البته دادن خدمات به موقع نیز در این امر بسیار مهم است به همین دلیل هم پشتیبانی سایت در اصفهان از اهمیت بالایی برخوردار می باشد زیرا مدیر سایت با ارانه اخبار به موقع به صاحب کسب و کار می تواند شما را در این امر بسیار کمک کند.

 • در طراحی سایت در اصفهان افراد خبره را برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی انتخاب می شود

در طراحی یک فروشگاه اینترنتی نکات بسیار زیادی از جمله انتخاب رنگ مناسب ، شعارهای تبلیغاتی و … باید رعایت بشوند. از آن جایی که کیفیت وب سایت شما با میزان فروش شما رابطه مستقیم دارد شما باید بهترین افراد را برای طراحی وب سایتتان انتخاب کنید.

در طراحی سایت در اصفهان و بهینه سازی سایت در اصفهان شرکت بهینتا آماده ارادئه هرگونه خدماتی می باشد. این شرکت به کمک کادری توانا در ارائه خدمات سئو در اصفهان شما دوستان را یاری می دهد تا هررچه سریعتر به اهداف خود دست پیدا کنید.

البته فراموش نکنید بهد از طراحی سایت حتما مدیر سایت برای انجام پشتیبانی سایت در اصفهان انتخاب کنید تا بتوانید هرچه بهتر عمل مدیریت سایت خود را انجام دهید.

ویژگی های که در طراحی سایت مهم هستند

بگذارید با هم ویژگی های یک سایت عالی و خوب را بررسی کنیم .

 رعایت این اصول می تواند به شما سایتی دهد که برای مخاطبین بسیار عالی باشد و عملا باعث کسب درآمد برای شما شود.

 • سرعت بالای وب‌سایت

خودتان را جای کاربری که از سیت شما بازدید می کند بگذارید . شما انتظار ان را دارید که یک سایت زمانی که برروی آن کلیک می کنید سریع لود شود و اطلاعاتی کخ شما نیاز دارید را در اختیار شما بگذارد . 

در واقع یکی از پارامترهایی که تایین می کند طراحی یک سایت خوب است یا نه دواقع سرعت بارگذاری صفحات سایت می باشد . این مورد آنقدر مهم است که گوگل در آخرین آپدیت خود سرعت بارگذاری صفحات سایت را به عنوان یکی از موارد بسیار مهم در سئو سایت قرار داده است.

طراح سایت باید در طراحی های خود به سرعت سایت بسیار توجه کند به شکلی که از تصاویر با حجم مناسب استفاده کند جدا از این مورد باید کد نویسی سایت هم بسیار بهینه سازی شده باشد. البته مواردی که در طراحی سات باید دقت شود زیاد است که سعی می شود در مقاله ای جدا کانه به بررسی هر کدام پرداخته شود.

 • ریسپانسیو بودن یا واکنش گرایی سایت

رسپانسیو بودن بدین معنا است که سایت شما توانیی آن را داشته باشد که در همه اندازه های مورد استفاده کاربر مثل اندازه صفحه نمایش لپ تاپ، موبایل، تبلت بتواند خودش را تطبیق داده و نمایشی کاربرپسند داشته باشد. 

در سال 2022 میزان بازدید سایت ها از طریق گوشی موبایل به بیش از 75% رسیده است . این مورد بدین معنا است که شما به عنوان طراح سایت باید حتما به رسپانسیو بودن سایت دقت کنید زیرا بیشتر کاربرها برای مشاهده سایت از گوشی موبایل استفاده می کنند تا از لب تاپ.

 • داینامیک بودن وب سایت

داینامیک بودن یا پویا بودن سایت یکی از مفاهیمی است که برای طراحی سایت باید به آن دقت بسیار زیادی شود به همین دلیل هم در ابندای آموزش طراحان سایت به طراح ها آموزش داده می شود. درواقع شما به کمک داینامیک سازی سایت می توانید قسمت های مختلف سایت را به هم متصل کنید بطور مثل اگر شما مقاله ای را در داخل وب سایت خود منتشر کنید این مقاله را می توانید به صورت اتوماتیک داخل صفحهی اول ایتتان به نمایش بگذارید.

در واقع داینامیک سازی سایت به شما این امکان را می دهد که بتوانید افزونه ها و یا نرم افزارهای مختلف را به راحتی بر روی سایت خود نصب کنید. آنوقت افزودن امکانات جدید مانند وبلاگ ، فروشگاه و … کاری بسیار راحتی می باشد.

 • وبلاگ نویسی در سایت

در دنیای امروزه محتوا یکی از اجزای بسیار مهم اینترنت است. اگر شما در سایت خود مطالبی از فعالیتی که انجام می دهید داشته باشید کاربران سایتتان خیلی بیشتر به سایت شما اعتماد می کنند. و برای ایجاد کردن این اعتماد باید سایت شما از قابلیت وبلاگ نویسی و مقاله نویسی پشتیبانی کند. درواقع وبلاگ نویسی در سایت در فرایند سئو بسیار اهمیت دارد.

 • داشتن نقشه راه منطقی و اساسی

مطمعینا یک سایت باید ظاهری خوب و کارآمد داشته باشد ولی در مرحله ی اول باید مشخص کنید که در سایت چه فعالیت هایی قرار است انجام شود و یا آنکه مخاطبین سایت چه کاری باید انجام دهند. این مورد آنقدر مهم است که شما قبل از انجام هر کاری حتی انتخاب هاست و دامنه باید مشخص کنید که چه طرح و نقشه ای برای سایت خود درنظر دارید. البته این مورد را هم درنظر بگیرید که به کمک نقشه ی سایت می توانید مخص کنید که چه نوع طراحی برای سایت شما لازم می باشد و عملا بتوانید تجربه ی کاربری خوبی برای سایت خود بوجود آورید. 

عملا شما برای خلق رابطه یکاربری خوب و مناسب برای سایتتان باید نقشه یراه منطقی و درستی برای سایت و فعالیت خود ایجاد کنید. تا به این شکا افرادی که با سایت شما ارتباط برقرار می کنند منطق سایت شما را درک کنند و همچنین بتوانید در گوگل رتبه ی خوبی بدست آورید.

 • تامین امنیت سایت

یکی از مواردی که در طراحی و ساخت یک سایت از اهمیت بسیار بالایی برخوردار امنیت وب سایت است. ما در طراحی سایت در اصفهان توجه ویژه ای به این مورد داریم تا بتوانیم خدمات عالیی به مشتریان خود دهیم. یکی از مواردی که باید در ایجاد امنیت سایت به آن باید دقت شود گواهی ssl سایت است که برای سایت هایی که درگاه پرداخت دارند لازم است. این گواهی ارتباط بین شما و کاربران شما را رمزگذاری می کند تا به این شکا ترس شما و مخاطبان شما را نثبت به ثبت اطلاعات از بین ببرد. 

به این نکته بسیار دقت کنید شما باید همیشه امنیت سایت خود را بسیار جدی بگیرید تا افراد خاطی نتوانند به اطلاعات سایت شما دسترسی داشته باشند.

نکته دیگری که در ایجاد امنیت سایت باید به آن دقت کرد استفاده از هاست و سرور قوی می باشد . به نکنه هم باید دقت ویژه ای داشت.

 • خانه
 • طراحی سایت در اصفهان

4 پاسخ

  1. خواهش می کنم . سعی ما آن است همیشه مطالب خوب عالی برای مخاطبان خود فراهم کنیم

 1. با سلام و وقت بخیر . من یک سایت دارم که میخوام دوباره طراحیش کنم خواستم قیمت طراحی و سئو رو بدونم. متشکرم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

در صورت تمایل برای بهبود شغل و کاری که انجام می دهید می توانید با پر کردن فرم مقابلتان و بیان مسئله ما را در خدمت رسانی هر چه بهتر به خود یاری و کمک نمایید.

در صورت تمایل می توانید با شماره گیری شماره زیر و گذاشتن قرار ملاقات به صورت حضوری از این مشاوره استفاده کنید.

شماره تماس: 021-91095464