مشاوره برندسازی در اصفهان

مشاوره برندسازی در اصفهان یکی از مهمترین کارهایی است که هر برندی در ابتدای فعالیت باید انجام دهد. اگر به دنبال شروع مدیریت کسب و کار کوچک یا بزرگ در اصفهان هستید. و همچنین به فکر پیشرفت کسب و کار خودتان می توانید به تیم حرفه ای بهینتا، مرکز مشاوره کسب و کار اینترنتی در اصفهان ، تکیه کنید.شما می توانید از مشاوره کسب و کار اینترنتی در اصفهان در موارد مختلفی مشاوره بگیرید از جمله: مشاوره کسب و کار آنلاین ، مشاوره راه اندازی کسب و کار، مشاوره کسب و کار تلفنی، مشاوره برندینگ و …

کارهایی که در مسیر مشاوره برندسازی در اصفهان انجام می دهیم

در زیر قسمتی از کارهایی که توسط تیم بهینتا در راستای برندسازی برای افراد انجام می شود را مشاهده می فرمایید با کلیک بر روی هر قسمت می توانید از مطالب آن قسمت استفاده نمایید.

در این قسمت تیم مشاوره بهینتا با برگذاری جلسات حضوری برای کارفرماها مشخص می کنند که نیاز افراد چه چیزی است.

در برخی مواقع کارفرماها فکر می کنند که مثلا برای کارشان نیاز به سایت دارند در حالی که بعد مشاوره متوجه می شوند داشتن یک شبکه اجتماعی و فعالیت در آن به تنهایی نیاز آنها را برطرف می کند.

یکی از کارهایی که هر فرد و شخصی در راستاب برندسازی خودش و شرکتش حتما باید انجام دهد نوشتن MVVO است.

نوشتن MVVO یک کار کاملا تخصصی است که برای نوشتن آن نیاز دارید تا فردی خبره که تحصیل کرده رشته ی مدیریت می باشد این کار را برای شما انجام دهد.

در واقع سنگ بنای اول برای هر آن کاری که در شرکت خورتان ازجمله تبلیغات، بازاریابیف فروش و … انجام می دهید در راستای  MVVO سازمان می باشد. به همین دلیل هم مشخص کردن این مورد جزوء لازمان هرکاری می باشد.

در واقع در MVVO مواردی مانند هدف شما، چشم انداز شما، نگرش و ماوریتی که شما برای سازمانتان داردی مشخص می شود.

این قسمت برای افرادی که محصولات و یا خدماتی دارند انجام می شود.

در این قسمت با با رسم ماتریس BCG مشخص می کنیم که کدام محصول شما قدرت رشد در بازار رقابتی را دارد و یا کدام محصول را باید کنار گذاشته و سرمایه خود را بیشتر برای رشد کدام محصول و یا خدماتی خرج کنید.

یکی از مهمترین مواردی که هر کسب و کاری برای رسیدن به اهداف باید دقیق مشخص کند تایین مدل کسب و کار می باشد.

خیلی از صاحبان کسب و کار مدل کسب و کار را با استراتژی اسباه می گیرند.

در واقع استراتژی چگونه انجام کاری را مشخص می کند ولی مدل کسب و کار چرایی انجام کاری را مشخص می کند .

ما برای هم قسمت از مدل کسب و کارمان استراتژی فعالیت خاصی را داریم.

استراتژی یعنی چگونگی انجام کار.

ما برای هر قسمت از فعالیتی که انجام می دهیم باید استراتژی خاص آن قسمت را مشخص کنیم.

تیم بهینتا به کمک کادری توانمند که تحصیل کردگان رشته مدیریت می باشند افراد را در تعیین نوع استراتژی فعالیتشان یاری و کمک می کند.

اتخاب این که در کجا و به چه شکلی فعالیت کنیم برای صاحبان کسب و کارها خیلی مهم است.

تیم بهینتا به کمک تجربه ای که در این چند سال بدست آورده است دقیقا می داند که دام شغل و فعالیت ها باید در چه پلتفرمی فعالیت و کار کنند.

پلتفرم هایی مانند شبکه های اجتماعی، سایت و یا حتی دنیای واقعی

جهت استفاده از خدمات بهینتا و مشاوره رایگان بر روی دکمه زیر کلیک کنید

مسیر برند شدن

مرکز مشاوره کسب و کار اینترنتی در اصفهان / مشاوره برندسازی

 

مشاوره برند سازی کارتبه

تیم مشاوره برندسازی بهینتا با بهره گیری از بهترین مشاوران در امر برند سازی شخصی و شغلی شما دوستان عزیر را هرچه بهتر ارائه دادن محصولات و خدمات تان یاری و کمک می کند.

این تیم با بهره گیری از تجربه چند ساله و همچنین علم روز دنیا بهترین نتیجه را برای شما خلق می کند.

اتاق فکر تیم برند سازی بهینتا با بررسی محصولات، شغل و کسب و کار شما و پس از آن برگزاری اتاق فکر سعی بر آن دارد تا بهترین استراتژی برند سازی را برای شما و کسب و کار شما ارائه دهید.

کوچینگ کسب و کار چیست؟ به چه کسی کوچ کسب و کار می گویند؟

کوچ های کسب و کار افرادی هستند که یا قبلا در همان کسب و کاری که در آن مشاوره برندسازی در اصفهان می دهند شاغل بوده اند و یا چند مدت در مشاغل مختلف تجربه و تخصص به دست آورده است.حالا بعد از به دست اوردن آن تجربه ها به مشاغل مختلف در راستای رسیدن به اهدافشان کمک می کند.

روزانه با مدیران مختلف در کسب و کار های مختلف رو به رو می شویم که دوست دارند در راستای بهینه سازی کسب و کارشان فعالیت های مفیدی انجام بدهند.اما از آن جایی که با اصول برندسازی آشنا نیستند، نمی دانند مشکلات مربوط به فروش و اعتبارشان را چگونه حل کنند. آن ها با روش های دست یابی به منابع موثق و تخصصی نیز آشنا نیستند.

بعضی دیگر از مدیران بر این باورند که با یک سرچ ساده می توانند به مقاله هایی دست پیدا کنند که روش های بهینه سازی کسب و کار را آموزش داده است. اما موضوعی که این مدیران در نظر نگرفته اند این است که مقاله هایی که در اینترنت قرار گرفته است دستورالعمل های کلی برای همه ی مشاغل است.این مقاله ها به صورت اختصاصی به شغل آن ها مربوط نمی شود . در نتیجه این مقاله ها قرار نیست در راه حل مشکلات آن ها قدم مثبتی بردارد.

کوچ هایی که به صورت اختصاصی کوچینگ کسب و کار انجام می دهند.هر شرکت را به صورت جداگانه بررسی می کنند. بعد از بررسی کامل پیشنهاد های کاربردی ، ارزشمند و مخصوص به همان کسب و کار را ارائه می دهد.

اهمیت استفاده از مرکز مشاوره کسب و کار اینترنتی در اصفهان

داشتن کوچ کسب و کار را می توانیم به داشتن شریکی که قبل از شما در این شغل شاغل بوده است تشبیه کنیم.

زمانی که کسی می خواد ساز زدن یاد بگیرد از معلم موسیقی کمک می کند.

بهترین راه برای کسی که می خواهد یک ورزشکار حرفه ای باشد کمک گرفتن از یک مربی حرفه ای و با تجربه است.

بهترین راه حل هم برای کسی که به دنبال بهینه سازی کسب و کار است کمک گرفتن از مشاوره برندسازی در اصفهان است که به صورت تخصصی کوچینگ کسب و کار انجام می دهد.

مزایا استفاده از مشاوره برندسازی در اصفهان

مزایای استفاده از گوچینگ کسب و کار عبارت اند:

 • آشنا شدن با نظرات تخصصی و ارزشمند مشاوره برند سازی که علاوه بر متخصص بودن بی طرف نیز هست.
 • زمان گذاشتن برای انجام کارهای تاثیرگذار
 • ارتقا اعتماد به نفس
 • افزایش تضمینی درآمد
 • برخورداری از فرصت های مختلف شبکه سازی
 • آموختن روش های عملی کردن ایده ها
 • تصحیح کردن سریع اشتباهات
 • پیدا کردن اعتماد به نفس و شجاعت برای بیرون آمدن از حاشیه امن

در ادامه به بررسی هر یک از این مزایا به صورت جداگانه می پردازیم:

 • آشنا شدن با نظرات تخصصی و ارزشمند مشاوره برند سازی که علاوه بر متخصص بودن بی طرف نیز هست.

یکی از مزیت های داشتن کوچ کسب و کار این است که با بی طرفی کامل برای شما کوچینگ کسب و کار انجام می دهد.او بیشتر از مدیریت کسب و کار با ان شغل آشناست . در نتیجه می تواند با بی طرفی کامل همه ی نگرانی ها و مشکلات شما را بشنود و در نهایت بدون قصد و غرض شنا را برای حل مشکلات راهنمایی کند.

 • زمان گذاشتن برای انجام کارهای تاثیرگذار.

شما برای بهینه سازی کسب و کار باید مشغول کارهایی شوید که واقعا مهم هستند و رابطه مستقیم با اصول برند سازی شما دارند. وقتی هر کسب و کاری در مسیر رشد قرار بگیرد، ناخودآگاه با پیچیدگی های جدیدی رو به رو می شود. در این شرایط مدیریت کسب و کار خواه ناخواه مشغول انجام کار های غیر ضروری می شود.

در این شرایط نقش مشاوره برندسازی ( کوچ ) پررنگ خواهد شد . شما در این شرایط برای بهینه سازی کسب و کارتان با کوچ صحبت خواهید کرد . او با علم بر اهدافی که شما قصد رسیدن به آن ها دارید. برای شما مشخص می کنند که وظایف شما برای طی کردن این مسیر چیست؟ او همچنین وظایف کارمندانتان را نیز برای رسیدن به اهدافتان مشخص خواهد کرد.

یکی از کارهای تاثییر گذار طراحی سایت می باشد.

این روش کار کردن بهروری کسب و کار را با می برد.

 • ارتقا اعتماد به نفس به کمک مشاوره برندسازی در اصفهان

استفاده از مشاوره برندسازی و کوچینگ کسب و کار به شما در بالا بردن اعتماد به نفس کمک می کند. همه مشاغل در هنگام طی کردند مسیر رسیدن به اهدافشان بالا و پایین های زیادی را تجربه می کنند.رو به رو شدن با این مسائل امکان دارد که اعتماد به نفستان را به چالش بکشد.

در این مرحله مشاوره برندسازی در اصفهان در کوچینگ کسب و کار با توضیح تجربه های گوناگون و پیشنهاد های تخصصی به شما این باور را می دهد که شما نیز با تکیه بر اطلاعات و توانایی هایتان از پس همه ی چالش های پیش رو بر خواهید آمد.

 • افزایش تضمینی درآمد در مرکز مشاوره کسب و کار اینترنتی در اصفهان

مرکز مشاوره کسب و کار اینترنتی در اصفهان با کمک گرفتن از کسی که کوچینگ کسب و کار تخصصی انجام میدهد ، مسیر های کسب درآمد بیشتر را پیش روی شما می گذارد.

در نظر داشته باشید که روش ها و فرآیند های هر کوچ متفاوت است . پس کوچ مناسب مربوط به کسب و کارتان را پیدا کنید و برای رسیدن به درآمد بالاتر طبق استراتژی های او پیش بروید.

 • برخورداری از فرصت های مختلف شبکه سازی

به یاد داشته باشید میزان پیشرفت شما ارتباط مستقیمی با تعداد افراد موفقی دارد که شما با آن ها ارتباط دارید. معمولا کسانی که کوچینگ کسب و کار انجام می دهند و

اصول برندسازی آموزش می دهند. با افراد مختلفی در مشاغل مختلف آشنا هستند . در نتیجه می توانند معرف شما به دیگران باشد.

به این ترتیب شما یک قدم به شبکه سازی و موفقیت نزدیک شده اید.

 • آموختن روش های عملی کردن ایده ها

هدف اصلی شخصی که با اصول برندسازی آشنا است و کوچینگ کسب و کار انجام می دهد عملی کردن ایده ها و برنامه های شماست. امکان دارد صاحب هر کسب و کار ایده های جدید و خلاقانه ای داشته باشد اما تصمیمی برای نقطه شروع و مسیر رسیدن به آن ها را نداشته باشد.

وظیفه کوچ های کسب و کار در این مرحله ارزیابی ایده های شماست. آن ها با بررسی ایده ها به شما خواهند گفت که ایده های شما تا چه اندازه قابل اجرا  و ثمربخش هستند.در صورت واقعی بودن اهداف ، آن ها برای عملی شدن ایده هایتان برنامه ریزی خواهند کرد.

 • تصحیح کردن سریع اشتباهات

همان طور که مربی هر تیمی با تصحیح اشتباهات تیمش آن ها را به پیروزی نزدیک می کند. یک مشاوره برند سازی با تصحیح اشتباهات شما و آموزش اصول برندسازی به شما، شما را در راه بهینه سازی کسب و کار همراهی می کند.

شما می توانید به راحتی به یک کوچ که برای کوچینگ کسب و کار در کنار شماست اعتماد کنید . چون مشاورها از روش هایی استفاده می کنند که قبلا امتحان شده اند و درصد خطا و شکست ان ها به شدت پایین است. این موارد در مرکز مشاوره کسب و کار اینترنتی در اصفهان به درستی رعایت می شود.

 • پیدا کردن اعتماد به نفس و شجاعت برای بیرون آمدن از حاشیه امن

این موضوع یکی از ویژگی هایی است که برای مدیران کسب و کاری که بسیار محافظه کار هستند ویژگی بسیار مهمی است. یک مشاور اصول برندسازی می تواند مثل یک اهرم فشار عمل کند و می تواند به شما برای خارج شدن از حاشیه امن ، دیدار با انسان های جدیدو امتحان کردن راه های جدید انگیزه ایجاد کنند.

اشتباه های رایج درباره مشاوره کسب و کار اینترنتی در اصفهان :

 • کوچینگ هزینه بر است و ما هزینه کافی نداریم. ( باید به کوچینگ کسب و کار به چشم سرمایه گذاری نگاه کنید.)
 • کوچ کسب و کار وظیفه دارد تا همه ی کارها را به تنهایی انجام بدهد.
 • کوچ زمان بر است. ( کوچینگ اصولی نه تنها زمان بر است بلکه به مدیریت زمان هم کمک خواهد کرد.)
 • با مراجعه به کوچ کسب و کار همه مشکلات به سرعت حل خواهد شد.

حوزه هایی که مشاوره برندسازی در آن ها فعالیت می کند.

یه کوچ متخصص در سه حوزه می تواند فعالیت داشته باشد.

 1. برنامه ریزی کلی
 2. برنامه ریزی برای تبلیغات و بازاریابی
 3. برنامه ریزی مالی

یک مشاوره برندسازی خوب چه ویژگی هایی دارد؟

 • توانایی حل مشکلاتی که برای کسب و کارها پیش می آید دارد.
 • یرای کسب و کارها و اهدافشان نقش یک مشوق دارد و آن ها را برای تلاش برای رسیدن به اهداف آن ها اول برنامه ریزی و سپس حمایت و تشویق می کند.
 • یک کوچ کسب و کار خوب در بین همکاران ، متخصصان و صاحب نظران جیگاه ویژه ای دارد.
 • اعتماد به نفس بالایی دارد ، به توانایی ها و مهارت های کسب و کارها نیز اطمینان دارد.
 • توانایی برقرار کردن ارتباط موثر با مردم را دارد.

کلام آخر!

اگر به فکر بهینه سازی کسب و کارتان به روش اصولی هستید.می توانید توسط یک کوچ که به صورت تخصصی کوچینگ کسب و کار انجام می دهد با اصول برند سازی آشنا بشوید.

سپس از طریق مشاوره برندسازی در اصفهان و کمک برنامه ریزی های او مسیر رسیدن به اهدافتان را قدم قدم بردارید.

 • خانه
 • مشاوره برندسازی در اصفهان

اطلاعات تماس

آدرس: اصفهان، آمادگاه، کوچه 21

شماره تماس: 021-91095464

ایمیل: info@behinta.com

خدمات بهینتا

 • مشاوره برندسازی
 • استراتژی نویسی
 • مدیریت شبکه های اجتماعی
 • طراحی سایت
 • سئو
 • و …

مدیر باش، ولی هوشمند

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب بهینتا تنها با کسب مجوز مکتوب امکان پذیر است.

در صورت تمایل برای بهبود شغل و کاری که انجام می دهید می توانید با پر کردن فرم مقابلتان و بیان مسئله ما را در خدمت رسانی هر چه بهتر به خود یاری و کمک نمایید.

در صورت تمایل می توانید با شماره گیری شماره زیر و گذاشتن قرار ملاقات به صورت حضوری از این مشاوره استفاده کنید.

شماره تماس: 021-91095464