خدمات شبکه اجتماعی

دیجیتال مارکتینگ یک حوزه کاملاً تخصصی است؛ بدلیل این که انتخاب روش‌ و همچنین استراتژی‌ مناسب برای تبلیغات مؤثر و همچنین تعیین میزان بودجه تبلیغات، نیازمند برنامه‌ریزی، تجربه و تخصص بالایی می‌باشد.

آژانس دیجیتال مارکتینگ بهینتا با بهره‌مندی از یک تیم کاملاً حرفه‌ای و با تجربه می‌تواند خدمات ویژه‌ای را در زمینه دیجیتال مارکتینگ و مشاوره مدیریت شبکه های اجتماعی به شما عزیزان ارائه دهد.

تیم متخصص و باتجربه بهینتا شما را در راه اندازی استارتاپ، تدوین استراتژی ورود به بازار و شناسایی مشتریان هدف یاری می‌کند و با معرفی کانال‌های بازاریابی جدید به شما کمک می‌کند در میان رقبای خود بهترین باشید.

 

خدمات تیم دیجیتال مارکتینگ بهینتا

استراتژی شروع فعالیت

مدیریت شبکه اجتماعی

مشاوره نحویه فعالیت

تحلیل نحویه فعالیت برند

برنامه ریزی نوع فعالیت

تولید محتوای هدفمند

تیم دیجیتال مارکتینگ بهینتا با بهره گیری از با تجربه ترین و با اطلاع ترین افراد در عرصه سوشال مدیاها مانند:

ایناستگرام، آپارات،تلگرام، یوتوب و …

به شما در برند سازی خودتان و محصولاتتان در یک چنین فضاهای مجازی کمک و یاری می دهد.

ما برآنیم تا مشخص کردن بهترین نقشه راه و استراتژی برای پیج شما و همچنین این که در چه زمانی و چه نوع محتوایی را انتشار دهید به برند سازی هرچه بهتر شما یاری و کمک رسانیم.

سوالات پر تکرار

آیا ممکنه بعد از سفارش برای اکانت من مشکلی ایجاد بشه ؟

نه، به هیچ وجه.

ما بین کارفرما و شرکت بهینتا قرارداد کاملا رسمس بسته می شود که کارفرما دسترسی کامل به تمام اکانت ها داشته باشد و همچنین تیم بهینتا به صورت محدود آن هم فقط برای مدیریت و یا کارهای دیگر دسترسی به اکانت داشته باشد.

بهینتا چه فرقی با بقیه سایت های خدمات اینستاگرام داره ؟

تفاوت ما در کیفیت کار ما می باشد که برای تولید هر محتوا و نحویه فهالیت استراتژی خاص آن فعالیت با توجه به نیاز مشتری و همچنین قدرت رقمای کارفا می ریزیم و هدفمان کسب سود برای کارفرما می باشد.

دقیقا با چه روشی مخطبان هدف من زیاد میشه ؟

ما در شرکت بهینتا با استفاده از تکنولوژی های زوز دنیا و همچنین تولید محتوای هدفمند و خلاق در جذب مخاطب برای پیج کارفما فعالیت می کند

چه کسانی معمولا از بهینتا استفاده می کنند؟

همه کسانی که به رشد و شناخته شدن بیشتر در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام،تلگرام و … نیاز دارند.

برند ها، کسب وکار های کوچک، سلبریتی ها و اینفلوئنسرها ، هنرمندان و بسیاری افراد و کسب و کار های دیگر می توانند از خدمات شرکت بهینتا استفاده کنند.

اعتبارات بهینتا چیه ؟

کیفیت بالای خدمات ارائه شده توسط تیم بهینتا و رضایت جمع بسیار زیادی از مشتریان ما اعتباری است که در طی این سالها بدست آوره ایم.

شما می توانید با مشاهده نمونه کارهای ما نسبت به اعتبار و تعهد کاری ما اطمینان کامل بدست آورید.

بهینتا در چه شبکه های اجتماعی فعالیت می کند

تیم دیجیتال مارکتینگ بهینتا با دارا بودن کادری حرفه ای در ضمینه سوشال مدیا ها و فضای مجازی این امکان را برای شما دوستان فراهم کرده است تا به راحتی بتوانید در شبکه های اجتماعی که در بستر وب فعال می باشند فعالیت کنید.

اینستاگرام، تلگرام، تویتر، یوتوب، لینکدین و … جزوی از شبکه های اجتماعی است که تیم دیجیتال مارکتینگ بهینتا توانایی مدیریت و افزایش مخاطب را داخلش دارد.

مشاوره رایگان

جهت استفاده از خدمات بهینتا و
مشاوره رایگان بر روی دکمه مقابل
کلیک کنید

در صورت تمایل برای بهبود شغل و کاری که انجام می دهید می توانید با پر کردن فرم مقابلتان و بیان مسئله ما را در خدمت رسانی هر چه بهتر به خود یاری و کمک نمایید.

در صورت تمایل می توانید با شماره گیری شماره زیر و گذاشتن قرار ملاقات به صورت حضوری از این مشاوره استفاده کنید.

شماره تماس: 32235379-031