بهینتا یک برند نیست!

یک راه برنده شدن است

شرکت بهداد تدبیر اندیشه اسپادان که با نام برند بهینتا معرفی شده است تشکیل شده از جوانان و اساتید حوزه ی برندسازی و بهینه سازی مشاغل است . این شرکت در ابتدا با هدف بهبود کسب و کارهای افراد و پیشبرد افراد به سمت اهداف هایشان تاسیس شد. ولی در ادامه به دلیل نیاز مشتریان و صاحبان کسب و کارها به بحث برند سازی در اینترنت و فضای مجازی شروع به احداث قسمت طراحی سایت اختصاصی و سئو حرفه کردیم و به لطف خدا در این قسمت توانستیم به موفقیت های بسیار زیادی دست پیدا کنیم به شکلی که امروزه یکی از شرکت های مطرح در امر برند سازی در فضای مجازی و اینترنت می باشیم.

شعار همیشگی بهینتا: مدیر باش ولی هوشمند

چرا بهینتا؟

تجربه بالا

تعداد نمونه‌های بالا در امر سئو و طراحی سایت خود گواه بر تجربه‌ی بالا و تخصص کارآمد در امر برندسازی در دنیای دیجیتال می‌باشد.

تعهد کاری

ما خود را متعهد می‌کنیم تا کارها و فرمایشات کارفرمای خود را به بهترین شکل ممکن اجرا کنیم. جدا از این، کارفرمایان با عقد قرارداد کاملا رسمی می‌توانند از درست انجام شدن کارهای خود اطمینان حاصل کنند.

نیروی کارآمد

ما در بهینتا از افراد متخصص در امر سئو و طراحی سایت استفاده میکنیم. شما می‌توانید با مشاهده‌ی نمونه کارهای ما متوجه این امر شوید و با انتخاب بهینتا گام مهمی درجهت برندسازی خود بردارید.

خدمات بهینتا

خدمات سئو حرفه ای

طراحی سایت اختصاصی

مشاوره برند سازی

برندسازی حرفه ای

تیم بهینتا

مرتضی مهدیان

مدیر بخش سئو

فرشاد یزدانی

مدیر بخش طراحی سایت

خانم ...

بخش فروش

خانم ...

بخش فروش

در صورت تمایل برای بهبود شغل و کاری که انجام می دهید می توانید با پر کردن فرم مقابلتان و بیان مسئله ما را در خدمت رسانی هر چه بهتر به خود یاری و کمک نمایید.

در صورت تمایل می توانید با شماره گیری شماره زیر و گذاشتن قرار ملاقات به صورت حضوری از این مشاوره استفاده کنید.

شماره تماس: 031-91690546