تولید محتوای هدفمند

تولید محتوای هدفمند یکی از مواد لازم برای هر برندسازی است.

حتما اینو شنیدید که میگن “محتوا پادشاه است”.
به زبون ساده تر میشه گفت یکی از اصلی ترین و مهمترین بخش های سئو یک هر سایتی و شبکه ی اجتماعی تولید محتوای مناسب و تخصصی و هدفمند با نیاز مخاطبان می باشد. محتوایی که بدون استراتژی و برنامه ریزی در سایت و شبکه های اجتماعی قرار بگیره شانس کمی برای موفقیت داره.
ما در بهینتا محتواهایی در قالب مقالات ، فیلم ها ، تصویر و … تولید می کنیم تا به این شکل به بازاریابی محصولات و خدمات شما کمک کنیم تا بتونید فروش بیشتر و بهتری داشته باشید.

محتواهایی که در بهینتا تولید می کنیم

مهمترین مورد در کسب درآمد از سایت سئو سایت می باشد.

مهمترین مورد در سئو هم مقالات سئو شده است.

تیم تولید محتوای بهینتا به کمک کادری با تجربه و حرفه ای در تولید مقالات سئو شده آماده همکاری با شما کارفرمایان می باشد.

مهمترین مورد در خلق محتوای تصویری ویدئو می باشد. زیرا تاثیر گذاری 5 برابر بیشتر نصبت به تصاویر را دارا می باشد.

تیم تولید محتوای بهینتا با کمک کادری با تجربه در ضمینه تولید کلیپ و ویدئو تصویری برای سایت، شبکه اجتماعی و یا تلویزیون آماده یهمکاری با شما دوستان می باشد.

شبکه های اجتماعی و سایت تشکیل شده از تصاویر صنعتی و تبلیغاتی می باشند.

شما کارفرمایان برای تاثیر گذاری بیشتر برروی مخاطبان خود و فروش بیشتر نیاز به تصاویر با کیفیت و خلاق دارد.

تیم تصویربرداری و عکاسی بهینتا با سالها تجربه در امر عکاسی صنعتی و تبلیغاتی می تواند این نیاز شما به تصاویر را به صورت کامل برطرف کند.

امروزه تصاویر گرافیکی و خلاق در جذب مخاطبین تاثیر بسیار زیادی دارند.

گرافیست های تیم بهینتا با سالها تجربه توانایی این را پیدا کرده اند تا بفهمند مشتریان و مخاطبان هر صنعت چه نوع گرافیکی را می پسندند و این تیم این نوع تصاویر گرافیکی را با خلاقیتی که دارند به بهترین شکل ممکنه تولید می کنند.

تولید موشن گرافی کا و ویدئو های کارتونی برای جذب مخاطبین امروز در شبکه های اجتماعی و رسانه های ملی بسیار لازم می باشد.

در زیر برخی از نمونه کارهای تولید شده توسط شرکت بهینتا را مشاهده می فرمایید.

چرا کسب و کارها به تولید محتوا نیاز دارند؟

معمولاً کسب و کارهای  در خصوص سئو و بهینه سازی سایت اطلاع ندارن و فکر میکنن فقط با یک طراحی ساده سایت، گوگل آنها رو به صدر نتایجش میاره و هر کی خدمات اونها رو در گوگل جستجو کنه گوگل سریعاً وب سایت این افزاد را نمایش می دهد . ای کاش که داستان به همین راحتی ها بود !!!

این وسط یه سری کسب و کارها هم هستند که اهمیت تولید محتوای خاص و با کیفت را  برای سایت رو میدونن، اما توانایی و علم کافی برای مدیریت صحیح سایت و تولید محتوا حرفه ای  رو ندارند.

این افراد معمولاً به دنبال استخدام مدیر سایت میرن و سعی میکنن یکی رو استخدام کنن تا کارهای سایتشون رو براشون انجام بده.

اما اکثر اوقات این روش موفقیت آمیز نیست. مدیریت سایت خودش نیاز به چندین تخصص داره که یک نفر به تنهایی ممکنه همه اونها رو بلد نباشه . تازه اگر کسی هم همه این تخصص ها رو همزمان داشته باشه قطعاً با حقوق معمولی کار نمیکنه !! و برای استخدامش باید هزینه زیادی کارفرماها بدند.

در این بین هم هستند افرادی که هم اهمیت تولید محتوا رو میدونند هم اینکه خودشون دستی بر آتش دارند و می تونند سایتشون رو مدیریت و محتوای مفید تولید کنند. ما در بهینتا از این افراد برای تولید محتوای حرفه ای و هدفمند استفاده می کنیم. در این حالت کارفرمایان نیاز نیست که آن هزینه بالا را پرداخت کنند. بلکه با پرداخت هزینه ی پایین می توانند آن محتوایی که نیاز دارند را بدست آورند.

مراحل تولید محتوای هدفمند در بهینتا

تولید محتوای هدفمند

مشاوره رایگان

جهت استفاده از خدمات بهینتا و
مشاوره رایگان بر روی دکمه مقابل
کلیک کنید

در صورت تمایل برای بهبود شغل و کاری که انجام می دهید می توانید با پر کردن فرم مقابلتان و بیان مسئله ما را در خدمت رسانی هر چه بهتر به خود یاری و کمک نمایید.

در صورت تمایل می توانید با شماره گیری شماره زیر و گذاشتن قرار ملاقات به صورت حضوری از این مشاوره استفاده کنید.

شماره تماس: 32235379-031